Prípravár do expandujúcej montážnej firmy JUNIK S&J, s.r.o.

JUNIK S&J, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
15.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť zaoberajúca sa montážou obvodových plášťov priemyselných budov expanduje a potrebuje aj vašu pomoc !
Máte prax s prípravou a tendrovaním stavebných zákaziek?
?Radi vyjednávate , príjmate výzvy a dosahujete cieľe? Poď pracovať k nám!
-účel pracovníka- vyhrať a pripraviť ziskovú zákazku pre firmu
-dôsledná kontrola zadávacej(tendrovej) dokumentácie
-kontrola výkazu výmer, statiky, požiarnej odolnosti, kotevných a kladačských plánov
- vyhotovenie cenovej ponuky
-vyjednanie dodacích a zmluvných podmienok z objednávateľom
-tvorba interných finančných plánov, časových harmonogramov, technologických postupov
-dopytovanie materiálov , subdodávateľov a vyjednanie najvýhodnejších podmienok dodania
-technické pripomienkovanie zmluvnej agendy
-odovzdanie pripravenej zákazky oddeleniu realizácie

práca v energickom mladom kolektíve
-možnosť prisievať k realizácii zaujímavých projektov v rámci SR a CZ
-práca v mladej úspešnej firme so stabilným postavením na trhu
-možnosť kariérneho rastu
-zaškolenie do práce, práca podľa pracovného postupu
-spravodlivý a motivačný systém odmeňovania
-služobný telefón
-notebook
-možnosť vzdelávania
-možnosť sebarealizácie
-odmena za vysoké štatistiky

Ďakujeme za Váš životopis, kontaktujeme iba vybraných uchádzačov.
V rámci prvého kola budete telefonicky pozvaní na osobný pohovor a praktickým testom schopností s riaditeľom firmy Jozefom Jurkeníkom, na adrese M.R. Štefánika 136 , Považská Bystrica.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-komunikatívna osobnosť
-vyjednávacie a obchodné schopnosti
-flexibilita
-manažérske návyky, znalosť práce so štatistikami
-schopnosť dokončovať veci
-pozitívne myslenie
-ochota príjmať výzvy pracovať sám na sebe a rozvíjať sa
- zodpovednosť
- AutoCad, MS Office
-proaktívny prístup k práci

Účelom firmy JUNIK S&J s.r.o. je zhotovovať rýchlo a kvalitne strechy a opláštenia priemyselných, obchodných alebo skladových hál. Firma disponuje technológiou s 15 ročnou tradíciou a množstvom kvalitných referencií. . www.juniksj.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3759022  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 500 EUR/mesiac