Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Finančný analytik / Controller

Jungheinrich spol. s r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 1 900 EUR/mesiacod 1700€ v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Controllera, ktorý ovláda SAP a baví ho analýza dát.
Náplň práce:
  • plánovanie, forecasty a vytváranie reportov na pravidelnej aj ad hoc báze
  • príprava podkladov pre ročnú účtovnú závierku
  • príprava finančných analýz a kalkulácií
  • nastavovanie a koordinácia finančných procesov organizácie
  • prezentácia a argumentácia návrhov a riešení finančných nedostatkov
  • účtovanie miezd na základe podkladov od externého dodávateľa
  • Intrastat, spracovanie štatistických výkazov a výkazov pre NBS
  • koordinácia projektov v oblastí financií a administratívy

  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na šport
  • jazykové kurzy plne hradené zamestnávateľom
  • 4 dni voľna navyše nad rámec zákona (po odpracovaní 1 roka)
  • firemné akcie a teambuildingy
  • odmena pri odporučení úspešného kandidáta na zamestnanie
  • odmeny pri pracovných výročiach
  • odborné vzdelávanie

Vopred ďakujeme za poslanie žiadosti o zamestnanie. Vzhľadom na veľký počet žiadostí, však nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2020 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - expert
Microsoft Excel - expert
Podvojné účtovníctvo - expert

Počet rokov praxe

5

  • analytické myslenie
  • presnosť
  • zodpovednosť
  • tímový človek

Spoločnosť Jungheinrich AG patrí medzi najväčších svetových dodávateľov vysokozdvižnej a manipulačnej techniky a na slovenskom trhu je dlhodobo jednotkou. Jungheinrich ponúka svojim klientom komplexnú ponuku produktov a služieb zahŕňajúcu vysokozdvižnú a manipulačnú techniku, regálové systémy, informačné systémy pre riadenie skladu, prenájom vozíkov, servis a finančné služby. Na Slovensku pôsobí prostredníctvom dcérskej spoločnosti Jungheinrich spol. s r.o. od roku 1997.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Diaľničná cesta 17
903 01 Senec
ID: 3823855  Megjelentetés dátuma: 2.12.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 700 - 1 900 EUR/mesiacod 1700€ v závislosti od skúsenosti kandidáta