Špecialista pohľadávok (m/ž)

Jungheinrich spol. s r.o.

Miesto práce
Ďiaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacUvádzame spodnú hranicu mzdy. Finálna výška mzdy bude nastavená na základe skúseností kandidáta a bude upresnená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu nového kolegu alebo kolegyňu, ktorý/á- bude zodpovedný/-á za komplexné riadenie správy pohľadávok.
Budete pracovať v systéme SAP, spracovávať žiadosti o kreditné limity, nastavovať výšku kreditných limitov, zabezpečovať ich aktualizáciu. Ďalej spravovať a riadiť pohľadávky.

  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť pracovať čiastočne formou Home office (po zaučení do výšky 40%)
  • príspevok na šport (Multisport) alebo Cafeteria systém
  • 4 dni voľna navyše po odpracovaní 1 roka
  • pitný režim hradený zamestnávateľom
  • firemné akcie a teambuildingy

Vopred ďakujeme za poslanie žiadosti o zamestnanie. Vzhľadom na veľký počet žiadostí, však nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo a financie

Počet rokov praxe

2

  • pozitívny prístup k práci
  • príjemné a profesionálne vystupovanie
  • pro-zákaznícku orientáciu

Spoločnosť Jungheinrich patrí medzi najväčších svetových dodávateľov vysokozdvižnej a manipulačnej techniky a na slovenskom trhu je dlhodobo jednotkou. Jungheinrich ponúka svojim klientom komplexnú ponuku produktov a služieb zahŕňajúcu vysokozdvižnú a manipulačnú techniku, regálové systémy, informačné systémy pre riadenie skladu, prenájom vozíkov, servis a finančné služby. Na Slovensku pôsobí prostredníctvom dcérskej spoločnosti Jungheinrich spol. s r.o. od roku 1997.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Junger
E-mail: poslať životopis
ID: 3586184  Megjelentetés dátuma: 8.8.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac