Obchodný zástupca - vedúci tímu

Juliana Veselá

okres Senec, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.04.2015
800 - 1800 EUR/mesiac, Plat závisí od flexibility a komunikácie jednotlivca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodná spoločnosť, obsadzuje pozíciu - obchodný vedúci- vedúci tímu
Zaoberajúca sa auditom zmlúv pre fyzické osoby a podnikateľské subjekty.Na základe auditu navrhujúca riešenia na realizáciu obchodných a osobných cieľov.
Komunikácia s obchodnými partnermi,komunikácia naobchodných stretnutiach,práca s PC,

- Profesionálne zaškolenie ( externí a interní školitelia )
- Osobnostný rozvoj a kariérny rast
- Progresívne rastúce ohodnotenie
- Jedinečné know-how
- Možnosť expanzie do 14 krajín EU
- Práca v mladom dynamickom tíme
- Managerské výhody
- Firemné dovolenky ,akcie

Informácie o výberovom konaní

- v prípade záujmu životopisy zasielať na mail.

Podklady na personálny pohovor:
- profesný životopis
- kópia najvyššieho dosiahnutého vzdelania
- kópie certifikátov o školeniach,vzdelávaniach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz nie je podmienkou
- komunikatívní, flexibilní,bezúhonní,korektní,kreatívni,
- splniť si svoje sny a ciele
- patriť medzi špičky vo svojej profesii
- súťaživosť a mať chuť kariérne rásť
- pracovať v mladom tíme a pozitívnom prostredí
- zúčastňovať sa firených akcii za odmenu

Slovenská obchodná spoločnosť patriaca do celoeurópskeho koncernu, pracujúca v oblasti ekonomiky a financíi.Na základe prieskumu trhu navrhuje riešenia pre jednotlivcov aj podnikateľské subjekty.Realizuje finančné stratégie na dosiahnutie obchodných a osobných cieľov.
Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a viac ako 800.tis. spokojných klientov,čo je možné na základe monitoringu fin.trhov spoločnosťou OVB Allfinanz Slovensko a.s.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1068262  Megjelentetés dátuma: 30.11.2015  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1800 EUR/mesiac, Plat závisí od flexibility a komunikácie jednotlivca