Administratívny pracovník exekútorského úradu - práca so spismi - prax nutná

JUDr. Stacho Chladný, súdny exekútor

Miesto práce
Stráž 223, Zvolen, okres Zvolen
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa predošlých skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca so špeciálnym software určeným na správu exekučného konania
- vytváranie písomností v exekučnom konaní
- komunikácia s povinnými
- spracovanie pošty v exekučnom konaní

Odmenový systém podľa výkonnosti

Výberové konanie bude prebiehať v dvoch kolách. V prvom kole budú posúdené zaslané životopisy a v druhom kole prebehnú osobné pohovory, ktorých súčasťou budú aj praktické cvičenia zamerané na znalosť systematiky exekučného konania.

V prvom kole budú automaticky vyradení uchádzači bez skúseností. Títo nebudú informovaní.

Životopisy je potrebné posielať vo formáte MicrosoftWord. Motivačné listy nie je potrebné posielať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Exekútorský úrad

Počet rokov praxe

1

Nároky na pozíciu spočívajú v základnej orientácii v exekučnom poriadku, znalosti základnej terminológie a hlavne predchádzajúcej skúsenosti s prácou na exekútorskom úrade.

Nevyhnutnosťou je pokročilá znalosť kancelárskeho balíka MS Office, ktorá bude preverená na osobnom pohovore.

Uchádzač o zamestnanie sa musí orientovať v inštitútoch exekučného práva a musí ovládať základné postupy v exekučnom konaní.

Exekútorský úrad so sídlom vo Zvolene
www.exekutorzv.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1106979  Megjelentetés dátuma: 15.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou podľa predošlých skúseností