Advokátsky koncipient

JUDr. Miloš Kvasňovský

Miesto práce
Dunajská 32, 811 08 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nadobúdanie praktických znalostí a skúseností predovšetkým v oblasti obchodného, občianskeho, pracovného práva a práva nehnuteľností.
Agenda súvisiaca s právom obchodných spoločností.
Príprava právnych stanovísk a analýz.
Príprava súdnych podaní.
Príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov.
Účasť na súdnych pojednávaniach.

Priestor pre sebarealizáciu a odborný rast, kreatívna práca v príjemnom a dynamickom kolektíve, adekvátne finančné ohodnotenie.

Životopis v slovenskom a anglickom jazyku a motivačný list v slovenskom a anglickom jazyku zašlite na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, zodpovednosť, pozitívny prístup k práci, vysoké pracovné nasadenie, schopnosť a záujem ďalej sa vzdelávať, lojalita, príjemné vystupovanie a reprezentatívnosť

Poskytovanie právnych služieb prevažne so zameraním na oblasť súkromného práva a jeho jednotlivých právnych odvetví.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2415886  Megjelentetés dátuma: 6.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou