Advokátsky/-a koncipient/-ka

JUDr. Juraj Bilický, advokát

Miesto práce
Farská, Nitra
Termín nástupu
01.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Advokátsky koncipient v zmysle zák.č. 586/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov
- účasť na úkonoch/rokovaniach/pojednávaniach
- príprava návrhov a právnych podaní
- vypracovanie zmluvnej dokumentácie
- príprava právnych stanovísk a analýz
- administratívne práce

Flexibilna pracovna doba
Mobilny telefon aj na sukromne ucely

v prípade záujmu o uvedenú prácu zasielajte životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku emailom.

Vybraní uchádzači budú následne pozvaní na osobný pohovor.

O výsledku výberového konania budú informovaní iba uchádzači, ktorí budú na výberové konanie pozvaní. Z časových dôvodov neodpovedáme na všetky žiadosti a týmto ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- lojálnosť, zodpovednosť, samostatnosť
- diskrétnosť
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť
- časová flexibilita

Naším hlavným cieľom je spokojnosť a právna istota našich klientov. Tento cieľ dosahujeme diskrétnou a svedomitou prácou v rámci našej kancelárie, ako aj spoluprácou so súdnymi znalcami, notármi, tlmočníkmi, súdnymi exekútormi, audítormi, daňovými poradcami a inými odborníkmi z príslušných oborov. Týmto prístupom sme schopní poskytnúť kvalitný právny servis v akejkoľvek oblasti. Náš prístup ku klientom je založený na otvorenej komunikácii a vzájomnej dôvere. Dôraz kladieme na dlhodobú spoluprácu a individuálny prístup preto by sa aj úspešný uchádzač mal s týmto naším cieľom byť schopný stotožniť.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3939945  Megjelentetés dátuma: 20.7.2020  Alapbér (bruttó): 600 EUR/mesiac