Advokátsky koncipient

JUDr. Jozef Kemp, advokát

Miesto práce
Mierová 29, Bratislava
Termín nástupu
Január 2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000,- eur, ďalšie odmeny podľa pracovného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Právne služby pri zakladaní obchodných spoločností, vybavovanie bežnej obchodnej agendy, zastupovanie v súdnych konaniach, právne poradenstvo a právna pomoc v občianskom, obchodnom a trestnom práve.

Práca v príjemnom kolektíve, zahraniční klienti.

Po zaslaní životopisu a kontaktných údajov budú vybraní uchádzači pozvaní telefonicky alebo mailom na pohovor na Mierovú 29, Bratislava. Uchádzač doručí životopis na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Vodičský preukaz

B

Schopnosť pracovať v kolektíve.

Advokátska kancelária so zameraním na obchodné právo a občianske právo.
ID: 3554370  Megjelentetés dátuma: 6.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000,- eur, ďalšie odmeny podľa pracovného výkonu