Advokátska kancelária JUDr. Baltazár Mucska (Advokátsky koncipient)

JUDr. Baltazár Mucska

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
September 2022
800 - 1 300 EUR/mesiacMzda je determinovaná znalosťami a pracovnými skúsenosťami konkrétneho uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím by sme radi rozšírili o nových mladých a správne motivovaných ľudí, ktorí popri svojom osobnom a profesionálnom rozvoji obohatia náš kolektív odborne i ľudsky.

Pracovná náplň zahŕňa:

- vedenie právnej agendy v spolupráci s advokátmi;
- samostatná komunikácia s klientmi;
- aktívna účasť na rokovaniach s klientmi a protistranami;
- účasť na pojednávaniach v rámci celého Slovenska;
- zastupovanie klientov v konaniach pred orgánmi verejnej moci;
- príprava a pripomienkovanie zmlúv, právnych stanovísk a iných
písomností;
- účasť na seminároch a prednáškach.

- kontinuálne vzdelávanie a zvyšovanie kvalifikácie;
- pravidelné mimoriadne odmeny;
- možnosť práce z domu (homeoffice);
- worklife balance;
- možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu;
- príležitosti na spoluprácu pri významných projektoch;
- spolupráca s medzinárodnými klientmi;
- príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy;
- pravidelné teambuildingové akcie;
- práca v mladom a dynamickom kolektíve;
- možnosť bezplatného využitia posilňovne a sauny priamo na adrese
pracoviska;

Váš životopis nám prosím pošlite v slovenskom a/alebo anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- logické myslenie
- samostatnosť
- práca v kolektíve
- dôslednosť
- dochvíľnosť

Dynamicky sa rozvíjajúca advokátska kancelária pôsobiaca v oblasti obchodného, občianskeho, pracovného, správneho práva, poisťovacieho a realitného práva. Spolupráca s medzinárodnými klientmi a spriatelenými advokátskymi kanceláriami v rámci Európy.
ID: 3543699  Megjelentetés dátuma: 25.8.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac