Advokátsky koncipient/ senior právnik

JUDr. Andrej Gara - advokát

Miesto práce
Štefánikova 14, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacod 1000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- právne služby predovšetkým v oblasti obchodného, občianskeho, pracovného a rodinného práva
- vypracovávanie právnych analýz, stanovísk a vyjadrení
- vypracovávanie a pripomienkovnie zmlúv
- príprava súdnych podanív rámci sporovej a mimosporovej agendy
- zastupovanie klientov v konaniach pred súdmi a inými orgánmi verejnej moci
- komunikácia a styk s orgánmi a inštitúciami verejnej moci
- agenda súvisiaca s právom obchodných spoločností

- zaujímavá prácu v poprednej advokátskej kancelárii
- podpora pri ďalšom vzdelávaní a profesijnom raste
- motivačné finančné ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
- mladý a priateľský kolektív
- pravidelné teambuildingy
- služobný telefón
- možnosť práce z domu
- wellness a šport karta

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu prosím zašlite Vás životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] a do predmetu uveďte názov pozície.

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme uchádzača so zodpovedným a samostatným prístupom k plneniu pracovných úloh, ktorý je ochotný pracovať na svojom odbornom raste.

Ďalšími predpokladmi uchádzača sú flexibilita, pracovitosť, vytrvalosť, analytické myslenie, odolnosť voči stresu, dobré komunikačné a prezentačné schopnosti ako aj organizačné schopnosti a dobrý time management.

Znalosť viacerých cudzích jazykov na komunikačnej úrovni (slovom i písmom) je výhodou.

Poskytujeme profesionálne právne služby zodpovedajúce najvyšším medzinárodným štandardom vo všetkých významných právnych oblastiach. Osobitne sa špecializujeme na oblasť občianskeho, rodinného a obchodného práva. Viac info na www.gkg.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3519433  Megjelentetés dátuma: 19.12.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac