Kuchár/ka v Amerikanos v Malackách

JT FERKO s. r. o.

Miesto práce
AMERIKANOS, Generála Milana Rastislava Štefánika, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme ďalšieho kuchára. Príprava surovín, výdaj jedál. Udržiavanie poriadku v kuchyni, zabezpečovanie plynulého chodu kuchyne. Objednávanie a preberanie tovaru. Dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov.

Vynikajúce platové podmienky, super kolektív, skvelá zamestnanecká strava, preplatené dovolenky.

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na email a po následnom výbere budete pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Čistý register trestov
- Zdravotný preukaz
- Ctižiadostivosť, zodpovednosť
- Dobrá fyzická kondícia
- Samostatnosť

Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na americkú kuchyňu a vlastní a prevádzkuje reštaurácie AMERIKANOS v Malackách (od 2017), v Bratislave (od 9/2022), v novej Eurovea v Bratislave (od 5/2023) a v Banskej Bystrici v SC EUROPA (od 11/2023). Ďalšiu prevádzku budeme otvárať v 6/2024 v Prahe.
ID: 3921684  Megjelentetés dátuma: 12.8.2021  Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac