Nákupca a product developer pre e-shop

JRK Waste Management s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.05.2019, príp. dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
1050 EUR + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Máš rád/a dynamiku, zmenu a rád/a sa nadchneš pre nové veci? Hľadáme skúseného, samostatného člena tímu, ktorý/á bude súčasťou úspešného, dynamicky sa vyvíjajúceho medzinárodného e-shopu pre menej odpadu, priloží ruku k dielu a zmení s nami svet a prístupu každého z nás k odpadom. Máš skúsenosti s nákupmi produktov od dodávateľov na Slovensku a v zahraničí? Vieš vyjednávať čo najlepšie ceny a podmienky predaja? Tak neváhaj a staň sa strategickým partnerom pre manažment s citom pre to, čo by náš zákazník mohol chcieť. Budeš plne zodpovedný/á za nákup a výber nových produktov.

O čo nám ide a ako do toho zapadá tvoja úloha?
Pomáhame nájsť alternatívu k lineárnej ekonomike a predchádzať tvorbe zbytočného odpadu. Našim cieľom je dostať do popredia opakovane použiteľné výrobky, šetrné k prírode a zdraviu. Neustále hľadáme nové ekologické, praktické a zároveň dizajnové produkty pre každodenný život, v duchu hesla „Pre menej odpadu.“ Usilujeme sa o zlepšenie zodpovedného prístupu k nakupovaniu a využívaniu zdrojov. Vďaka prepojeniu s konceptom cirkulárnej ekonomiky vnímame širší zmysel nášho poslania.
Máme veľa plánov, odhodlanie, nadšenie a energie, aby sme tu zanechali náš odkaz a boli tou zmenou, ktorú chceme vidieť okolo seba. Pozíciu nákupcu otvárame z dôvodu, aby bol náš tím e-shop profesionálov doplnený o človeka, ktorý/á je nadšenec pre nové produkty. Sleduje trendy zero waste lifestylu a vždy myslí o krok vpred pre maximálnu spokojnosť našich zákazníkov.

Čo bude náplňou tvojej práce?
- aktívne vyhľadávanie nových produktov vhodných pre náš e-shop a komunikácia s potenciálnymi lokálnymi a zahraničnými dodávateľmi,
- vyjednávanie obchodných podmienok (cien, zliav, zmlúv),
- zabezpečenie podkladov na zalistovanie produktov (technické špecifikácie, EAN, fotografie, certifikáty, cenníky)
- plánovanie, objednávanie a kontrolovanie skladových zásob,
- komunikácia s marketingovým tímom a návrhy na uvádzanie produktov na trh (sezónne akcie, výpredaje, novinky..),
- zodpovednosť za tvorbu plánu a pravidelných reportov (bestsellers, prepadáky mesiaca, stojáky na sklade a pod.),
- iné činnosti, ktoré si bude vyžadovať práca nákupcu.

Hľadáme Supermana, ale vieme, že vedieť všetko vyššie uvedené na 100 % je aj na neho veľa. Preto ťa naučíme čo nevieš. V tom čo vieš, však musíš mať bohaté skúsenosti.

- kvalitný notebook aj na súkromné účely,
- flexibilný pracovný čas,
- bezodné nápoje na office,
- kreatívnu prácu v stabilnom, jedinečnom a modernom prostredí
- JRK Prázdniny - ak zamestnanec po vyčerpaní zákonného nároku na dovolenku potrebuje ďalšie voľno, môže využiť neobmedzené platené voľno. Stačí, ak mu to schválil priamy nadriadený,
- prednosť pri odpredaji firemného majetku,
- teambuldingy + firemné školenia,
- tréningy, vzdelávanie,
- odporúčací bonus - "doveď kámoša" (100+500 EUR),
- predplatné odbornej literatury,
- interné súťaže,
- voľno pri narodení dieťaťa (5 pracovných dní)
- zvýhodnené ceny firemných výrobkov pre zamestnancov,
- produkty na vlastné testovanie,
- bonusove karty na zľavy pre nákup firemných výrobkov pre nezamestnancov,
- príležitostné darčeky,
- platené voľno počas povianočného obdobia a Silvestera,
- "sick days".

Informácie o výberovom konaní

S kým budeš primárne spolupracovať?
Sú mladí, energickí, s profesionálnym prístupom, pozitívnym vzťahom k životnému prostrediu. Profíci vo flexibilite, sem-tam vtipkári, tímoví hráči prichádzajúci s novými nápadmi a projektmi, ktoré chcú hneď implementovať. Každý deň sa riadia heslom: „aké si to urobíš, také to máš“ a robia kroky s myšlienkou pre menej odpadu.

Priebeh ako sa môžeš stať súčasťou nášho tímu:
1. KROK: Ešte dnes nám e-mailom pošli CV a výstižný (max. 1 A4) popis "Ako využijem moje schopnosti v tejto práci a prečo by ma táto náplň bavila?" [email protected]
2. KROK: Po zhodnotení doručených CV oslovíme IBA vybraných uchádzačov a pozveme ich do Bratislavy na 1. kolo pohovoru.
3. KROK: ak sa stretneme navzájom v očakávaniach, pozveme ťa na 2. kolo pohovoru, ktoré bude spojené s riešením konkrétnej prípadovej štúdie.

V prípade, že navzájom zo seba odpadneme, stávaš sa súčasťou misie “Pre menej odpadu.”.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Perfektne sa k nám hodíš, ak:
- vieš, čo chceš :),
- vieš o čom je „zero waste lifestyle“,
- rozmýšľaš nad tým, ako tvoriť menej odpadu,
- vieš vyjednávať (aj v anglickom jazyku) a nebojíš sa pritvrdiť,
- máš cit na to, čo by mohol náš zákazník chcieť a vieš analyzovať dáta,
- vieš zhodnotiť konkurenciu,
- máš úprimnú snahu pomôcť nám šíriť myšlienku PRE MENEJ ODPADU,
- ak si samostatný/á, vieš si určovať priority, si zanietený/á, máš ekonomické a matematické zručnosti (budeš riešiť cenu, zisk, marže, percentá...) neváhaj a daj o sebe vedieť ešte DNES !

Spoločnosť JRK bola založená v roku 2010 s poslaním zlepšiť odpadové hospodárstvo vďaka znižovaniu množstva zmesového komunálneho odpadu, predchádzaním jeho vzniku a zvyšovaním miery triedenia.
Sme dlhodobým partnerom a profesionálnym dodávateľom inovatívnych produktov a technológií, SMART systémov a informačných kampaní pre stovky samospráv. V roku 2016 sme získali prestížne ocenenie VIA BONA SLOVAKIA v kategórii Zelená firma za zodpovedný prístup k podnikaniu a firemnej filantropii.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3642017  Megjelentetés dátuma: 11.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1050 EUR + variabilná zložka