E-shop guru (manažér e-shopu)

JRK Waste Management s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád dynamiku, zmenu a rád sa nadchneš pre nové veci? Hľadáme skúseného, samostatného člena tímu, ktorý bude súčasťou úspešného, dynamicky sa vyvíjajúceho medzinárodného e-shopu pre menej odpadu, priloží ruku k dielu a zmení s nami svet prístupu každého z nás k odpadom. Má skúsenosti so strategickým rozvojom e-shopu a svetom onlajnu. Má technické a odborné znalosti a rozumie tomu, čo robí. Bude plne zodpovedný za rozvoj slovenskej verzie e-shopu, je jeho lídrom s potenciálom rozšírenia o nových členov vlastného tímu.

Čo bude náplňou Tvojej práce ?
- vytvorenie stratégie tvorby, plánovania a správy SK kampaní vrátane jej implementácie - online, offline (adwords, heureka, facebook, instagram, tvorba a zasielanie newsletterov / mailchimp),
- správa obsahu webu (úprava a tvorba textov, upload nových produktov, výber a upload obrázkov, copywriting - tvorba a úprava článkov,
- profesionálna analýza - adwords, google analytics, heureka, search console,
- kreatívnosť, schopnosť komunikovať a zadávať prácu grafikovi a komunikovať s programátorom,
- aktívna práca v CMS - shoptet,
- výber nových produktov - komunikácia s dodávateľmi, dohodnutie podmienok, cenotvorba, zavádzanie produktu,
- zúčastňovanie sa akcií na promo eshopu v SR,
- zodpovednosť za tvobu plánu a pravidelných reportov: mesačne, kvartálne, ročne,
- zodpovednosť za výsledky,
- iné činnosti, ktoré aktuálne vyžaduje trh.

Hľadáme Supermana, ale vieme, že vedieť všetko vyššie uvedené na 100% je aj na neho veľa. Preto ťa chceme dovzdelať v tom, čo nevieš. V tom čo vieš, však musíš mať bohaté skúsenosti.

Aký bude tvoj tím:

Sú mladí, energickí, s profesionálnym prístupom, pozitívnym vzťahom k životnému prostrediu. Profíci vo flexibilite, sem-tam vtipkári, tímoví hráči prichádzajúci s novými nápadmi a projektami, ktoré chcú ihneď implementovať. Každý deň sa riadia heslom: "aké si to urobíš, také to máš" a robia kroky s myšlienkou "pre menej odpadu".

Čo môžeš získať:

- kvalitný notebook aj na súkromné účely,
- flexibilný pracovný čas,
- bezodné nápoje na office,
- kreatívnu prácu v stabilnom, jedinečnom a modernom prostredí
- JRK Prázdniny - ak zamestnanec po vyčerpaní zákonného nároku na dovolenku potrebuje ďalšie voľno, môže využiť neobmedzené platené voľno. Stačí, ak mu to schválil priamy nadriadený,
- prednosť pri odpredaji firemného majetku,
- teambuldingy + firemné školenia,
- tréningy, vzdelávanie,
- odporúčací bonus - "doveď kámoša" (100+500 EUR),
- predplatné odbornej literatury,
- interné súťaže,
- voľno pri narodení dieťaťa (5 pracovných dní)
- zvýhodnené ceny firemných výrobkov pre zamestnancov,
- produkty na vlastné testovanie,
- bonusove karty na zľavy pre nákup firemných výrobkov pre nezamestnancov,
- príležitostné darčeky,
- platené voľno počas povianočného obdobia a Silvestera,
- "sick days".

1. KROK: Ihneď nám e-mailom pošli CV + prečo by Ťa bavila práve takáto náplň práce na [email protected]

2. KROK: Po zhodnotení doručených CV oslovíme IBA vybraných uchádzačov a pozveme ich do Bratislavy na 1. kolo pohovoru.

3. KROK: ak sa stretneme navzájom v očakávaniach, pozveme ťa na 2. kolo pohovoru.

Po 2. kole vyberáme nového člena do tímu. Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou: on-line marketing, ekológia, enviromentalistika, odpadové hospodárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, vedieť si určovať priority, vedieť viesť a motivovať ľudí, zanietenosť, ekonomické a matematické vedomosti a zručnosti( obrat, zisk, marža, percentá)

Spoločnosť JRK bola založená v roku 2010 s poslaním zlepšiť odpadové hospodárstvo vďaka znižovaniu množstva zmesového komunálneho odpadu, predchádzaním jeho vzniku a zvyšovaním miery triedenia.
Sme dlhodobým partnerom a profesionálnym dodávateľom inovatívnych produktov a technológií, SMART systémov a informačných kampaní pre stovky samospráv. V roku 2016 sme získali prestížne ocenenie VIA BONA SLOVAKIA v kategórii Zelená firma za zodpovedný prístup k podnikaniu a firemnej filantropii.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3313129  Megjelentetés dátuma: 3.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400 EUR