Administratívny pracovník

Jozef Vrábel

Miesto práce
Nitrianska 97, Hlohovec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
970 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš chuť na zmenu? Tak to si na správnej adrese!
Staň sa súčasťou nášho malého, príjemného a mladého tímu.

Nebaví ťa stáť na jednom mieste ale byť stále v pohybe?
Vo všeobecnosti potrebujeme energickú osobnosť s tímovým duchom, nadšením pre prácu v obchode, príjemným vystupovaním a úprimným úsmevom.
Radi medzi sebou uvítame človeka, ktorý dokáže prevziať zodpovednosť za svoj výkon a nevadí mu dynamické, meniace sa prostredie.

Pokiaľ si myslíš, že si to práve ty, pošli nám na e-mail [email protected] svoj životopis spolu s fotkou a pár riadkami, v ktorých nám povieš, prečo by ťa lákalo pracovať práve u nás.

Aká bude tvoja pracovná náplň?
- Osobná, telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- Spracovávanie zákazníckych objednávok
- Tvorba cenových ponúk
- Administratívna podpora firmy
- Spracovanie a vytváranie faktúr
- Balenie internetových objednávok

Ako si ťa predstavujeme?
- Si úplne samostatná a zodpovedná osoba, ktorá sa nebojí v práci zabrať a má rada rýchle pracovné tempo
- Máš vynikajúce komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- Aktívnu prácu na PC a s telefónom zvládaš s ľahkosťou
- Taktiež aktívne ovládaš strojopis a prstoklad
- Si časovo flexibilná osoba

Dochádzkový bonus

Informácie, ktoré ste nám poskytli, starostlivo posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky Vás budeme kontaktovať a pozveme na osobný pohovor.

Radi by sme Vás informovali, že pre veľké množstvo žiadostí sme schopní odpovedať iba tým uchádzačom o prácu, ktorých sme sa rozhodli pozvať na osobný pohovor.

Ak Vás nebudeme kontaktovať do 30 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Pokladňa - Základy
Strojopis - Expert
Hospodárska korešpondencia - Základy

Spoločnosť Aladdin je aktuálnou špičkou na trhu v segmente detských potrieb. V jej ponuke nájdete mimoriadne široký sortiment kvalitných produktov - od sofistikovaných kočíkov, bezpečných autosedačiek cez dizajnový detský nábytok až po praktickú výbavu na kŕmenie a veľa veľa ďalších moderných produktov, ktoré dennodenne zjednodušujú život mnohým mamičkám, no predovšetkým ich milovaným detičkám. Pod jednou strechou však u nás nenájdete nie len rozmanité výrobky od výmyslu sveta, no taktiež profesionálny prístup a maximálnu ochotu, ktoré patria medzi naše základné hodnoty. Vo dne, v noci sa snažíme o 100% spokojnosť našich zákazníčok, s ktorými si taktiež budujeme dlhodobé priateľské vzťahy. Heslo “zákazník náš pán” pre nás neznamená len všeobecne zaužívané klišé, ale obrovský záväzok, v súlade s ktorým bez prestávky poskytujeme naše služby na maximum.

Okrem obrovského množstva produktov náš e-shop tvoria aj všakovaké zaujímavé novinky, rozličné akcie, ktoré pre vás pravidelne pripravujeme, no taktiež na ňom nájdete aj sekciu blogu. Na ňom sa snažíme rôznymi praktickými článkami pomáhať všetkým mamičkám, ktoré to potrebujú.

Naša útulná kamenná predajňa je situovaná v susedstve nákupnej zóny na okraji krásneho mesta Hlohovec na Nitrianskej ulici. Vďaka dobrej polohe sme pre zákazníkov prístupní a ľahko nás nájdu. Pri výbere akéhokoľvek produktu vám naše milé a vysoko odborne vyškolené predavačky - Aladdinky veľmi radi ochotne pomôžu.

Neváhajte a navštívte nás! Garantujeme vám, že budete od nás odchádzať spokojní a s úsmevom na tvári. O tom fakte svedčia tisíce spokojných zákazníčok po celom Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3311724  Megjelentetés dátuma: 16.2.2021  Alapbér (bruttó): 970 EUR/mesiac