Kuchár/ka

Joseph Brot GmbH

Landstraße Hauptstraße 4, 1030 Viedeň, Rakúsko, Zahraničie - ostatné
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1940 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za kvalitu pripravovaných jedál, dodržiavanie receptov, noriem a výrobných postupov
- kreativita, zručnosť, originalita pri príprave jedál
- poskytovanie rýchleho a precízneho servisu pre zákazníkov
- kontrola spotreby tovaru
- zodpovedá za dodržiavanie štandardov hygieny a kvality

Ak si sa v našej ponuke našiel, si schopný pracovať samostatne, máš zdravú dávku zodpovednosti, máš rád čistotu na pracovisku a si tímovo orientovaný, neváhaj prosím poslať email so svojou žiadosťou a stručným životopisom v anglickom alebo nemeckom jazyku k rukám pána Tristana Hanzla, v predmete prosím uveď: „Bewerbung als Chef/in de Partie“ na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- ukončené stredoškolské vzdelanie v obore kuchár/ka
- niekoľkoročnú skúsenosť v gastronomickom odbore (ideálne tzv. vyššej gastronómii)
- náš tím je internacionálny, preto požadujeme dobrú znalosť buď nemeckého alebo anglického jazyka

Joseph Brot ist die beliebteste Bäckerei in Wien, außerdem ein Bistro, eine Bagelmanufaktur, wir sind 4 Shops in Wien und 2 im Waldviertel. Wir sind aber auch ein Team von mehr als 120 Kolleg/innen und wir sind ebenfalls Arbeitgeber. Und in all diesen Bereichen legen wir Wert auf allerhöchste Qualität. Das machen wir natürlich für unsere Kunden und Gäste. Wir machen’s aber auch für uns. Weil wenn wir was machen, dann richtig.
ID: 3236042  Megjelentetés dátuma: 8.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1940 eur