Inžinier kvality

Josef Schimmel Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Drietoma
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a starostlivosť o rozvoj a zlepšovanie systému manažmentu kvality
- Plánovanie a aktívna účasť na interných, dodávateľských, zákazníckych a certifikačných auditoch
- Zodpovednosť za kvalitu výrobkov, zisťovanie príčin vzniku zníženej kvality výrobkov, návrh opatrení na dosiahnutie požadovanej kvality
- Tvorba kontrolných a pracovných inštrukcií, kontrola dodržiavania technologickej disciplíny, príprava vizualizácií, meranie výrobkov
- Riadenie procesu dodávateľských a zákazníckych reklamácií, vytváranie 8D Reportov
- Návrh, implementácia a sledovanie plnenia nápravných a preventívnych opatrení

- zaujímavá práca v mladom kolektíve
- flexibilný pracovný čas
- firemné akcie
- vianočný bonus

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

- vysokoškolské vzdelanie technického smeru, certifikát interný auditor ISO 9001; ISO TS 16949
- ovládanie nástrojov používaných v automotive napr. FMEA, SPC, MSA, VDA 6.3, VDA 6.5, PPAP
- viacročné pracovné skúsenosti na podobnej pozícií
- schopnosť operatívne riešiť problémy, orientácia na výsledok

Sme dcérska spoločnosť nemeckej firmy Schimmel Filtertechnik GmbH s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe filtrov prevažne pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4228969  Megjelentetés dátuma: 14.9.2022  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac