Sales Executive – systémy merania a regulácie, región Bratislava a západné Slovensko

Čo bude cieľom Vašej pozície
Hľadáme skúseného obchodníka s kontakty na stavebný trh komerčných a verejných budov so silnými rokovacími, manažérskymi a organizačnými schopnosťami a taktiež so skúsenosťami s riadením tímov. Na tejto pozícii budete zodpovedný/-á za predaj projektových riešení Johnson Controls. Väčšinu našich riešení tiež realizujeme, práca na príprave vhodného riešenia pre klienta tak obnáša aj spoluprácu s celým radom odborných profesií v našej spoločnosti. Cieľovou skupinou zákazníkov sú stavebné spoločnosti, verejné inštitúcie, investori a developeri.

Aká bude Vaša náplň práce
• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí - projektov
• Udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
• Príprava ponúk do výberových konaní
• Spolupráca na príprave technických riešení a ich prezentácia zákazníkom
• Tímová práca naprieč spoločnosťou (realizácia, obchod HVAC a priemyselné chladenie, servis)
• Príprava a prerokovanie zmluvných záležitostí so zákazníkmi, uzatváranie obchodných zmlúv
• Reporting a administratíva spojená s obchodom
• Plánovanie a rozvoj vlastných obchodných aktivít
Čo od Vás očakávame
Požadujeme
• Minimálne stredoškolské vzdelanie technického smeru, najlepšie elektro zameranie
• Aspoň 5ročnú súvislú obchodnú prax v technickom obchode (MaR, elektrotechnika, požiarne systémy, slaboprúd apod.)
• Záujem o techniku a prehľad o trendoch v oblasti technického zariadenia budov
• Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Schopnosť a ochotu učiť sa nové veci a rozvíjať sa
• Stredne pokročilú znalosť angličtiny (schopnosť aktívne e-mailovej komunikácie, porozumenie technickým príručkám)
• PC gramotnosť (Excel, Word, PowerPoint ...)
• Vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič

Čo bude Vašou výhodou
• Aktívna sieť obchodných kontaktov v oblasti MaR, EPS, kamerových systémov, technické zariadenie budov
• Skúsenosť s projektovým predajom
• Znalosť Salesforce
• Znalosť ďalšieho svetového jazyka

Vaše benefity

Stabilné zamestnanie v špičkovej firme s celosvetovo najširším portfóliom výrobkov pre techniku budov
Možnosť rýchleho kariérneho rastu
Priateľský a profesionálny pracovný kolektív
Nadštandardné základné finančné ohodnotenie
Motivačný bonusový systém za dosiahnuté obchodné výsledky
Služobné vozidlo aj na súkromné účely a ďalšie zaujímavé benefity
Kontaktný e-mail: [email protected]

ID: 3444607  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: MIN 2 000 EUR brutto mesačne + ročná variabilná zložka mzdy vo výške 30% na základe plnenia obchodného plánu. Vážime si každého uchádzača, a preto dôkladne posudzujeme a vyhodnocujeme nadobudnuté skúsenosti, vedomosti a vzdelanie tak, aby odzrkadľovali pl