Skladník

JOHN GARFIELD SK s.r.o.

Miesto práce
Mlynská, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 €/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za príjem a výdaj materiálu, vyskladňovanie tovaru
- ochrana materiálu a výrobkov pred poškodením počas manipulácie na predajni a v sklade predajne
- ručná manipuláciu s tovarom v sklade predajne
- ukladanie krabíc podľa potreby
- pomocné manipulačne práce

- motivujúci hodnotiaci systém a garancia stabilnej spoločnosti
- perspektívne zameranie na rozvíjajúcom sa trhu s možnosťou dlhodobej kariéry
- dynamické pracovné prostredie
- mladý kolektív

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis pomocou formulára alebo priamo na e-mail : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť pôsobí na trhu ako renomovaný výrobca obuvi a koženej galantérie už od roku 1992. Už v tomto období predmetom činnosti spoločnosti bola nielen výrobná, ale i veľkoobchodná činnosť, ktorá dnes tvorí prevažnú časť celkového podielu jednotlivých aktivít spoločnosti. JOHN GARFIELD má v súčasnosti rozvetvenú sieť predajní v najväčších obchodných centrách, ale aj samostatných predajniach na Slovensku. V súčasnosti má sieť predajni JOHN GARFIELD v Slovenskej republike 24 predajní. Všetky predajne sú zamerané na predaj obuvi, koženej galantérie a doplnkového tovaru špičkovej kvality a novinkou je predaj krásnych šperkov aj zo striebra a chirurgickej ocele. Značka JOHN GARFIELD má 150-ročnú históriu a svoj imidž. Pod touto značkou sa vo svete vyrába a v Slovenskej a Českej republike predáva obuv i kožená galantéria v najvyššej kvalite.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3613359  Megjelentetés dátuma: 4.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3 €/hod.