Brand Manager – skvelá značka, skvelá kampaň!

JOBSTART, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa byť iný? Baví ťa mať za sebou stabilnú medzinárodnú spoločnosť s nápadmi, ktoré vzbudzujú pozornosť verejnosti?

Do teamu našeho zákazníka v Bratislave hľadáme Brand Managera, ktorý sa stotožní s hlavnou myšlienkou ich kampane a pomôže jej rozvoju na Slovensku. Vybuduj si svoje meno spolu so silnou značkou spoločnosti a pridaj sa k nim!

Čo bude Tvojou náplňou práce:

- Asi to vieš lepšie než ktokoľvek iný, pretože sa v tejto oblasti pohybuješ cez dva roky (podmienkou)
- Budeš riadiť existujúce a nové kľúčové vzťahy potrebné pre ďalší rozvoj značky a vybuduješ si sieť pre Teba a firmu užitočných kontaktov
- Budeš neoddeliteľnou súčasťou tvorby stratégie pre značku, ktorá je známa pre svoju kvalitu
- Nepodceníš analýzu trendov na trhu, pozorovanie konkurencie či riadenie rozpočtu na marketing
- Budeš viesť svojho juniorného kolegu a ukážeš mu, ako sa to robí
- Atď. – veď to poznáš!

Čo od Teba potrebujeme:

Potrebujeme skúsenosti, ktoré si prinesieš z FMCG firmy (najlepšie z oblasti „všetkého, čo tečie“), chuť robiť veci kvalitne a skutočné zapálenie pre myšlienku, ktorá je v kampani rozširovaná – viac Ti poviem na našom stretnutí (f2f alebo Skype, WhatsApp…). Ach áno, a ešte plynulú angličtinu.

A čo dostaneš na oplátku:

- Pohodový a priateľský kolektív vo firme s ľudským prístupom
- Značku kvality na CV
- Prácu, ktorá Ťa baví a rozvíja
- Balíček benefitov (viac Ti prezradím neskôr) a mzda od 1900EUR brutto

Ak som čo i len trochu vzbudila Tvoju zvedavosť, pošli mi CV a hodíme reč o tom, ako by si do firmy mohol/mohla zapasovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je známa medzinárodná firma (oblasť nápoje).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Personálna agentura

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3513731  Megjelentetés dátuma: 11.10.2018