Elektrikár / Zámočník v Nemecku

JobsfromGermany - JFX Recruiting Services GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 40000€ ročne (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Údržba a oprava zariadení
• Realizácia, montáž a skladanie strojoch
• Premiestňovanie strojov a zariadení
• Demontáž a šrotovanie priemyselného zariadenia
• Príprava strojov do výroby
• Dokumentácia vykonanej práce

• Priateľská pracovná atmosféra, charakterizovaná dôverou
• Profesionálny rozvoj a karirérny rast
• Štruktúrované školenie v novej oblasti zodpovednosti
• Bezpečnosť veľkej globálnej spoločnosti
• A iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť obsadzujúca predmetné pracovné miesto je popredným poskytovateľom priemyselných služieb. Zameriava sa predovšetkým na oblasť automobilového, strojárskeho a hutníckeho priemyslu. Služby poskytuje v troch oblastiach: Automatizácia, Facility management a lakovacie a montážne služby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
• integrita a pevná vôľa
• spoľahlivosť
• dobré znalosti nástrojov balíka MS Office

JobsfromGermany hľadá top talenty pre nemecké spoločnosti pôsobiace doma aj v zahraničí. Naši kandidáti pritom čerpajú z výhod, ktoré im nemecké spoločnosti ponúkajú, a to solídne platené miesta a bezpečné pracovné prostredie, spravodlivé pracovné podmienky, ako aj kvalitnú odbornú starostlivosť.
ID: 3400790  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 40000€ ročne (brutto)