Fyzioterapeut do Rakouska

Jobs Group, s.r.o.

Místo práce
Rakousko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
75 000 - 80 000 Kč/měsícmzda je uváděna v českých korunách, v čistém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do rehabilitačních lázní 30 minut jízdy od Českých Budějovic, hledáme fyzioterapeuta. Je však nutné mít znalost německého jazyka, alespoň na úrovni B2 (středně pokročilý).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nádherné ubytování v Rakousku, budete bydlet sami. Budete mít svůj byt v nádherné přírodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Rehabilitační lázně

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

fyzioterapeut

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Firma Jobs Group je ryze česká společnost se sídlem v Praze. Činnost společnosti se zaměřuje především na zprostředkování zaměstnání .

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3784924  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 75 000 - 80 000 Kč/měsícmzda je uváděna v českých korunách, v čistém