MAG zvárači

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Wittenberge, Nemecko
Termín nástupu
ihneď, dohodou
16 EUR/hod.diéty vo výške 24 € na deň netto, hradené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme MAG zváračov na zvárania potrubí - rôzne priemery, čierny materiál. Práca je na dielni v Nemecku. Nie je potrebný platný certifikát, vyžadujeme skúsenosti so zváraním MAG. Zvary musia byť vodotesné. Vyžadujeme schopnosť dohodnúť sa ohľadom práce po nemecky u jedného z dvojice.
Viac info telefonicky

- nemecká pracovná zmluva
- dlhodobá práca na jednom pracovnom mieste
- zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie v Nemecku
- pomoc pri vybavení detských prídavkov
- nástupné platové podmienky 16€/hod. brutto
- denné diéty vo výške 24€/deň
- príplatky za nadčasu a nočné smeny a pod. podľa platnej nemeckej legislatívy
- hradené ubytovanie

JobRoxx je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zvárač/zámočník

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

skúsenosti s danou prácou, zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4161029  Megjelentetés dátuma: 24.9.2021  Alapbér (bruttó): 16 EUR/hod.