Majster / tímlíder oddelenia výroby plastov

JOBPOINT, spol. s r.o.

Miesto práce
Malé Dvorníky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1600-2000 EUR prípadne dohodou podľa praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Majster /tímlíder bude zodpovedný za:
- pravidelnú kontrolu výrobných postupov
- kvalitu produkcie
- efektívne využívanie strojov
- plánovanie a rozdeľovanie zamestnancov na zmenovú prevádzku
- aktívnu spoluprácu pri programovaní CNC strojov
- optimalizáciu existujúcich výrobných cyklov
- zabezpečenie údržby a opráv strojov a nástrojov
- zabezpečenie kvality produkcie

- práca v stabilnej spoločnosti s rešpektom k zamestnancom

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície. Vybraných kandidátov oslovíme do 21 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami, uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Úspešná výrobná zahraničná spoločnosť s 250 zamestnancami dlhoročne pôsobiaca na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- technické vzdelanie
- niekoľkoročná prax vo výrobnej sfére ideálne v oblasti plastov
- orientácia v bežných plastových
- skúsenosti s manažovaním výrobného tímu a plánovaním zmien v viaczmennej prevádzke
- organizačné schopnosti, zmysel pre kvalitu, manuálna zručnosť

JOBPOINT je stabilná personálno poradenská spoločnosť / ambulancia pracovnej psychológie s mnohoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov. Poskytujeme služby kariérneho poradenstva. Riešime komplex HR otázok a otázok psychológie práce vo firemnom prostredí i pre individuálnych klientov. Krízový manažment, optimalizácia organizácií. Dopravná psychológia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3444314  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600-2000 EUR prípadne dohodou podľa praxe