Manažér obchodného tímu / Obchodný riaditeľ

JOBPOINT, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, okres Senec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manažovanie obchodného tímu (obchodníci v teréne plus call centrum)
- návštevy kľúčových zákazníkov
- podpora a strategické riadenie partnerov - maloobchodných predajní
- rozvoj spolupráce s reťazcami (menšími i väčšími)

stabilná spoločnosť
možnosť kariérneho rastu v budúcnosti

v prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície a motivačný list. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 14 dní. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáze. V opačnom prípade budú podľa zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov zlikvidované.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

- významná spoločnosť na trhu ochranných pracovných prostriedkov
v strednej Európe- práca pre spoločnosť pôsobiacu na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Prax v oblasti riadenia obchodného tímu
- Samostatnosť v plnení stanovených cieľov
- Zmysel pre tímovosť a kolegialitu
- Obchodný duch

JOBPOINT je stabilná personálno poradenská spoločnosť / ambulancia pracovnej psychológie s mnohoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov. Poskytujeme služby kariérneho poradenstva. Riešime komplex HR otázok a otázok psychológie práce vo firemnom prostredí i pre individuálnych klientov. Krízový manažment, optimalizácia organizácií. Dopravná psychológia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3261932  Megjelentetés dátuma: 6.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou