Obchodník/ HVAC, datová centra

JOBPOINT, spol. s r.o.

Místo práce
Praha, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- vypracovávání obchodních nabídek pro potenciální zákazníky v oblasti klimatizace, chlazení, větrání a vytápění a infrastruktury datových center
- dohody obchodních podmínek a uzavírání smluv
- vyjednávání slev a co nejvýhodnějších platebních podmínek se zahraničními dodavateli
- pravidelné vyhodnocování realizovaných zakázek v návaznosti na obchodní plán

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivující finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
- samostatná práce v stabilní společnosti
- přátelský kolektiv
- stravenky
- služební automobil, mobil, notebook
- školení a kurzy

Informace o náboru

V prípade záujmu a spĺňania požiadaviek pošlite na naše kontakty Vaše CV s označením názvu pozície alebo nám zavolajte na nižšie uvedené kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Dodavatel komplexních řešení v oblasti klimatizace, chlazení, vytápění a větrání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

obchod, manažment

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe v obchodě v segmentu HVAC, TZB, příp. v segmentu vytápění kondenzační technikou - NUTNÁ!
- dobré dosažené výsledky
- smysl pro obchod a vyjednávání
- samostatnost, vysoká aktivita, orientace na výsledek
- ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

JOBPOINT je personálno-poradenská spoločnosť. Svojim klientom poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov od úrovne administratívy cez stredné a vyššie riadiace pozície až po vrcholový manažment. Poskytujeme konzultácie v oblasti riadenia ľudských zdrojov, špecializujeme sa i na poskytovanie kariérového poradenstva jednotlivcom.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1712925  Megjelentetés dátuma: 10.4.2014