Lektor yogy a iných cvičení

Jobhunter s. r. o.

Miesto práce
Kláštorné námestie, Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lektorov yogy a iných cvičení do YOGA a FLYFITNESS centra v Malackách. Ide skôr o to, že Vy si môžete prenajať priestor vhodný na takúto aktivitu. Môžu to byť rôzne cvičenia... s bábätkami, dôchodcami a iné, podľa toho, čomu sa venujete. Máme už dosť miest obsadzovaných, ale ešte potrebujeme vykryť doobedné hodiny, ale aj poobedné časy sú ešte podaktoré voľné. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0905/603467, alebo e-mailom [email protected]
Ďakujeme

Práca v príjemnom prostredí.

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov hľadáme na telefonického rozhovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Športové, zábavné a rekreačné činnosti

Ústretovosť, čestný charakter, profesionalita.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Inštruktor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny, asertívny, znalecký prístup.

Sme spoločnosť poskytujúca služby podpory kvality v automobilovom priemysle. Obsadzujeme kandidátov aj na iné pozície v závislosti od požiadaviek nášho zákazníka.
Sme maximálne zameraní na zákazníka a naším cieľom je nadštandardne zabezpečiť ich potreby a požiadavky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3575832  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 10