Office manager

Jober , s.r.o.

V Slovenskej kancelárií spoločnosti Bratislava - Stupava., Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
21.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodu - upresnený na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodná administrácia
Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi spoločnost
Zabezpečenie bezproblémového chodu kancelárie
Poskytovanie asistenčných prác a administratívnej podpory riaditeľa spoločnosti
Vedenie a koordinácia tímu

Nadštandartné finančné ohodnotenie
Firemný laptop a telefón
Možnosť zučatniť sa na školeniach a na kurzoch

Pre nemecká spoločnosť hľadá office managerku/asistentku. Uchádzačka musí byť: spoľahlivá s praxou v administratíve, prácou v kancelárii. Nutná jazyková znalosť:slovenský, maďarský, a nemecký jazyk. Vodičský preukaz je podmienkou.
Spoločnosť je prítomná na Slovensku, Českej republike, Maďarsku, Nemecku a Poľsku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť je orientovaná na zabezpečenie kontroly a kvality výrobkov a poskytovanie služieb v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Flexibilita
Vodičský preukaz - podmienka
Skúsenosti s podobnou prácou 2-3 roky
Ekonomické skúsenosti

Jober s.r.o. je personálna agentúra so sídlom v Dunajskej Strede,

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3280187  Megjelentetés dátuma: 8.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodu - upresnený na pohovore