Procesný inžinier

JOBELSA SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Rozvojová 2, 040 11 Košice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame príležitosť pre absolventov VŠ rozbehnúť kariéru v automotive sektore !

Pozícia na oddelení inžinieringu s možnosťou implementácie štúdijných vedomostí do praxe.

- tvorba technickej dokumentácie a jej implementácia do výroby,
- tvorba a optimalizácia pracovných postupov,
- optimalizácia výrobných procesov a navrhovanie zmien s cieľom zvýšiť efektívnosť výrobných procesov a znížiť prestoje,
- kapacitný prepočet strojov, nástrojov a zariadení - balans strojov/operátorov,
- plnenie úloh podľa osobitných pokynov nadriadeného.

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš životopis e-mailom na [email protected].

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. Personálne oddelenie bude kontaktovať len vybraných kandidátov za účelom dohodnutia osobného pohovoru.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technická univerzita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- absolvent VŠ technického zamerania,
- prax v automotive spoločnosti výhodou,
- znalosť anglického jazyka výhodou,
- technické myslenie,
- proaktívna osoba s pozitívnym prístupom k práci a ochotou napredovať.

Skupina Jobelsa je nezávislá priemyselná skupina zameraná na navrhovanie, výrobu a predaj textilných a kožených komponentov pre automobily.
Výrobný závod v Košiciach má viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3415169  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800€