Plánovač výroby_Jobelsa Košice

JOBELSA SLOVENSKO, s.r.o.

Miesto práce
Rozvojová 2, Košice
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200€ +

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánovanie výrobného procesu v rámci objednávok, vypočítanie výrobných kapacít
• Vypracovávanie denných, týždenných a mesačných plánov výroby
• Úprava plánov výroby na základe stavu materiálových zásob a výrobných kapacít
• Zabezpečenie plynulého chodu výrobného procesu
• Sledovanie plnenia výrobných termínov v súlade s plánom výroby
• Navrhovanie opatrení zameraných na optimalizovanie výrobného procesu
• Zabezpečovanie plánu a kontrola dodávky hotových výrobkov pre zákazníka s cieľom uspokojenia požiadaviek

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš životopis e-mailom na [email protected].

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. Personálne oddelenie bude kontaktovať len vybraných kandidátov za účelom dohodnutia osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- analytické myslenie
- znalosť výrobných metód a postupov
- proaktívny prístup k práci
- skúsenosti z prostredia výrobného podniku VÝHODOU
- znalosť španielskeho jazyka VÝHODOU
- znalosť anglického jazyka PODMIENKOU

Skupina Jobelsa je nezávislá priemyselná skupina zameraná na navrhovanie, výrobu a predaj textilných a kožených komponentov pre automobily.
Výrobný závod v Košiciach má viac ako 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3124794  Megjelentetés dátuma: 12.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200€ +