Obchodně technický manažer

Job Network s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
50000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jste člověk, co má obchod v krvi a strojařina pro Vás je srdcovou záležitostí?

Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni?

Jste samostatný a umíte si efektivně organizovat vlastní práci?

Chcete být součástí prestižní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru?

Pokud ano, pak Vám nabízím lukrativní příležitost pro špičkovou společnost.

- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- udržování a rozvíjení obchodních vztahů s klíčovými zákazníky
- zjišťování potřeb zákazníka a poskytování řešení
- tvorba cenových nabídek a objednávek
- report: své aktivity, dění na trhu, výsledky

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání (technického směru, strojírenství ideálně)
- prokazatelná obchodní praxe v technické oblasti
- dobrá znalost strojírenského prostředí
- samostatnost s pozitivním a proaktivním přístupem k zákazníkům
- ŘP sk. B

Nabízíme:

- velice zajímavé mzdové ohodnocení
- zajímavou a různorodou práci
- navíc výkonový bonus (1x do roka)
- služební auto pro soukromé účely
- rozvoj a vzdělání v oboru
- práce pro společnost na kterou budete moci být hrdí
- firemní benefity
- nástup možný IHNED

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 3488889  Megjelentetés dátuma: 10.9.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 50000 Kč/mesiac