Odborný predajca

Job Management, s.r.o.

Miesto práce
Banska Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Predmetom osobného stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Reprezentativne vystupovanie a komunikacia s klientami / zakaznikmi
-Schopnost profesionalne informovat zakaznikov o produktoch, trendoch a novinkach
-Proklientsky pristup
-Komunikacia s dodavatelmi
-Praca s pokladnou
-Riesenie pripadnych reklamacii
-Preberanie tovaru a jeho spravne umiestnenie na predajni
-Ucast na firemnych eventoch, konferenciach, odborne prezentovanie vybranych znaciek

-Dlhodoba perspektiva posobenia v renomovanej spolocnosti
-Praca v elegantnom prostredi luxusnej predajne znackovych hodiniek a elegantnych doplnkov
-Korektny pristup k zamestnancom, plnenie dohod, motivujuce bonusy
-Moznost odborneho rozvoja
-Priestor na realizaciu

Svoj životopis s uvedením názvu pozície prosím posielajte na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je spoločnosť zastrešujúca luxusnú predajňu značkových hodiniek a elegantných doplnkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod, maloobchod

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná i pre absolventa, ktorý ma ambíciu pracovať so zákazníkmi a poskytovať profesionálne klientské služby.

Personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Spoločnosť zabezpečuje realizovanie rozsiahlej personálnej agendy spojenej s vyhľadávaním a umiestňovaním zamestnancov na rôzne pracovné pozície stredného a top manažmentu ako aj pozície špecialistov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3285602  Megjelentetés dátuma: 13.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Predmetom osobného stretnutia