Stavebný inžinier - Prípravár stavieb

Job Management, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
28.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
predmetom osobneho stretnutia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Priprava podkladov do verejnych sutazi - tendrov
-Tvorba cenovych ponuk
-Priprava podkladov na vypracovanie rozpoctu
-Priprava a kontrola projektovej dokumentacie po obsahovej stranke
-Oslovovanie a komunikacia so subdodavatelmi
-Vyhodnocovanie prijatych ponuk od dodavatelov / subdodavatelov po obsahovej a ekonomickej stranke
-Tvorba a kontrola pracovnych harmonogramov

-Zaujimava praca v mladom kolektive s moznostou pracovneho a karierneho rastu
-Pravidelne vzdelavanie v odbore prostrednictvom skoleni
-Perspektivna praca na dlhe obdobie
-Korektne vztahy a plnenie dohod
-Podpora zo strany vedenia

Svoj zivotopis s uvedenim nazvu pozicie, o ktoru mate zaujem prosim posielajte na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Nasim klientom je renomovana spolocnost zaoberajuca sa stavebnou, projekcnou a inzinierskou cinnostou ako aj realizaciou stavieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravne stavby, vodohospodarske stavby, inzinierske konstrukcie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozicia je vhodna aj pre absolventa, ktory mal pocas studia pracovne skusenosti a ziskal dobre pracovne navyky (efektivnost, presnost, zodpovednost) a ma realne skusenosti s pracou stavebneho pripravara)

Personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov. Spoločnosť zabezpečuje realizovanie rozsiahlej personálnej agendy spojenej s vyhľadávaním a umiestňovaním zamestnancov na rôzne pracovné pozície stredného a top manažmentu ako aj pozície špecialistov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3243774  Megjelentetés dátuma: 12.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: predmetom osobneho stretnutia