Operátor výroby

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
Budovateľská 50, Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

nastavovanie, obsluha a sledovanie chodu strojov na výrobu výrobkov z vlnitej lepenky.
nakladanie materiálu do zásobníka podávača stroja.
jednoduché merania a vizuálna kontrola výrobkov.
odoberanie výrobkov zo stroja a ukladanie podľa baliaceho predpisu.
zodpovednosť za čistotu pracoviska.
plnenie ďalších úloh podľa pokynov priameho nadriadeného.
práca na 8hod. pracovnej prevádzke, pracovné zmeny v 2-3 zmennej prevádzke

stabilná práca na trvalý úväzok.
zaručenie na pozíciu od skúsenejších kolegov.
štvrťročný dochádzkový bonus.
kvartálne prémie.
ročné odmeny.
vernostný príspevok.
príplatky za nadčas, noc, víkend, sviatok.
príspevok na stravu za každý odpracovaný deň.
pitný režim v letných mesiacoch.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Výroba vlnitej lepenky a kartónových obalov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť, serióznosť, manuálnu zručnosť, pružnosť v myslení, primeranú technickú gramotnosť a základy s prácou na PC.

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4072506  Megjelentetés dátuma: 11.8.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac