Nastavovač strojov CNC v Zlatých Moravciach s 13. a 14. platom!

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
817,5 - 980 EUR/mesiac• základná mzda 817,50€ + prémie + príplatky + 13. a 14. plat • finálna výška mzdy bude definovaná na pohovore na základe pracovných skúseností kandidáta • náborový bonus od našej agentúry až do výšky 120 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• nastavovať parametre v automatickom a manuálnom režime strojov, montážnych liniek, statorových liniek, lisov,...
• zabezpečovať správny chod 5-10 strojov + riadenie operátorov
• vykonávať korekcie parametrov na strojnom zariadení,
• zodpovedať za správnu činnosť na pridelenom strojnom zariadení,
• vykonávať priebežné merania výrobkov rôznymi meradlami, na 2D alebo 3D stroji,
• vykonávať bežnú údržbu a opravy strojného zariadenia malých rozsahov.

• možnosť odborného rastu v zahraničnej spoločnosti
• príspevok na DDS
• balík benefitov v rámci sociálneho programu
• dlhodobo perspektívna pracovná pozícia

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, svoj životopis. Kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky, budeme následne kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pre klienta obsadzujeme voľné pracovné pozície. Náš klient je odborníkom na pokročilé hermetické technológie kompresorov a chladiace riešenia v komerčnom chladení. Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v kompresorovej technológii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo, technika

Počet rokov praxe

1

• prax vo výrobnej strojárskej spoločnosti
• ochota učiť sa a pracovať
• samostatnosť a rozhodnosť
• logické a technické myslenie
• schopnosť pracovať v tíme
• zodpovedný prístup k práci
• komunikatívnosť

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4025697  Megjelentetés dátuma: 4.4.2022  Alapbér (bruttó): 817,5 EUR/mesiac