Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Montáž dosiek plošných spojov vo Vrábľoch

Job Impulse s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ihneď
650 - 850 EUR/mesiacZákladná nástupná mesačná mzda 620 € + mesačný dochádzkový bonus 50 € + príspevok na dopravu + príplatky SO,NE,nadčas, SV + letné, zimné odmeny Náborový bonus pre Vás aj Vášho známeho až do výšky 120 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• osádzanie dosiek plošných spojov (práca v sede alebo v stoji)
• balenie do krabíc, ľahká mechanická montáž na základe výrobného plánu
• testovanie na jednoduchých testovacích strojoch
• kontrola komponentov podľa zoznamu
• práca v trojzmennej prevádzke

• dlhodobá práca v čistom prostredí
• príplatky vo výške nad rámec Zákonníka práce
• príspevok na dopravu vo výške 50% nákladov vo výške cestovného lístka
• letné a zimné odmeny

• príspevok na stravu vo výške nad rámec Zákonníka práce
• 3. pilier DDS
• možnosť pracovného postupu

Ak Vás inzerovaná pozícia zaujala, nečakajte a kontaktujte nás. Zašlite nám životopis.

My si následne Váš životopis dôkladne prečítame a v prípade, že Vás na základe uvedených informácií vyhodnotíme ako vhodného kandidáta, budeme Vás kontaktovať.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený zaujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient patrí medzi popredné európske spoločnosti v rámci elektrotechnického priemyslu, s vyše 20 ročnou pôsobnosťou na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• elektrotechnické alebo technické vzdelanie
výhodou
• dobrý zrak a jemnocit v rukách
• ochota pracovať na tri zmeny
• spoľahlivosť, zodpovednosť

Personálne poradenstvo, Recruitment, Direct Search, Dočasné zamestnávanie.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu, aj povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3958978  Megjelentetés dátuma: 2.6.2022  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac