Ponúkame priemerný zárobok 2500 eur mesačne ! Pracujte s inovatívnom prostredí,nova generácia maklérov

JKV REAL s.r.o

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
1.7.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú generáciu maklérov, ktorá zvyšujú hodnotu tohto povolania, ambicióznych, nebojácnych ľudí na existujúcich pobočkách chceme rozvoj tímov, bez stresov a neustáleho tlačenia k vyšším obratom.
Pracujte komplexnom realitnom centre kde ste pre klienta realitný maklér a hypotekárny špecialista. Inovatívny systém prace kde systematicky budujete klientelu .
Maklérom ponúkame vlastne developerské projekty .

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s developermi
- obhliadky nehnuteľností a ich fotenie
- sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľnosti
- flexibilný pracovný čas
- sprostredkovanie financovania nehnuteľnosti

U nás nájdete:
- bezplatné školenie /ak začnete seriózne pracovať/ a semináre
- Inovatívny system prace vlastne know how, ktoré Vám priemere zabezpečí
priemerný zárobok 2500 eur mesačne
- provízie od 50 %
- preplácanie nákladov na kanceláriu
- žiadne predajné limity, ani povinné sedenie v kanceláriach
- inzercia na prvom mieste - ponuky inzerujeme na viac ako 200 weboch
- rozbeh pod vedením skúseného a úspešného makléra
- možnosť postupu na manažérske pozície
- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov maklérov z celej SR
- NAJLEPŠÍ ODMEŇOVACÍ SYSTÉM V SR /žiadne odpočty, skryté poplatky, príspevky a pod./

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Realitný makler

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ctižiadostivosť a vôľu presadiť sa
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- byť tímový hráč

JKV REAL s.r.o. je spoločnosť, ktorá úspešným kandidátom poskytne jedinečnú možnosť spolupráce s Realitným a Finančným domom. Kombinácia predaja nehnuteľností s finančným poradenstvom znamená väčšie množstvo potenciálnych klientov a teda aj vyššie odmeny v porovnaní s konkurenciou. V našej spoločnosti máte možnosť ponúknuť klientom komplexné služby, nielen ako realitný maklér, ale aj ako špecialista na finančné služby cez úvery, poistenie až po leasing.
ID: 3689032  Megjelentetés dátuma: 7.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac