JKV REAL hľadá na centrálu spoločnosti Účtovníka(čku)

JKV REAL GROUP s. r. o.

Miesto práce
JKV REAL, Pribinovo námestie, Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme účtovníčka alebo účtovníčku do realitnej spoločnosti JKV REAL na centrálnu pobočku v Prievidzi.

Zodpovednosť za:
-komplexné vedenie podvojného účtovníctva (účtovanie pokladne, prijatých a vystavených faktúr, účtovanie interných dokladov), dodržiavanie platnej daňovej a účtovnej legislatívy,
-zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie, zodpovednosť za mesačné, štvrťročné a ročné uzávierkové práce,
-posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska,
-kontrola a podanie daňových priznaní,
-komunikácia s daňovým úradom, spracovanie dane z pridanej hodnoty (DPH),
-komunikácia so štatistickým úradom,
-vypracovanie štatistík a analýz na základe požiadaviek vedenia spoločnosti,
-sledovanie pohľadávok a záväzkov spoločnosti (realizácia úhrad),
-komunikácia s audítorom a príslušnými orgánmi štátnej správy,
-spolupráca s inými oddeleniami,
-archivácia a registratúra,
-inventarizácia.

Vedenie mzdovej agendy výhodou a zahŕňa zodpovednosť za:
-komplexné spracovanie mzdovej agendy zamestnancov,
-posudzovanie nároku na uplatnenie nezdaniteľnej časti základu dane, daňový bonus, nemocenské a úrazové dávky,
-ročné zúčtovanie dane a zdravotného poistenia,
-komunikácia s daňovým úradom, sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami,
-prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do poisťovní (sociálnej a zdravotných),
-spracovanie agendy pri evidencii PN,
-mesačné výkazy – sociálna poisťovňa, zdravotné poisťovne, mesačný daňový prehľad, DDS výkazy,
-spracovanie dochádzky zamestnancov,
-vypracovanie miezd,
-vyplácanie miezd zamestnancom.

- práca v mladom kolektíve
- práca v celoslovenskej sieťovej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- vzdelávanie v oblasti, účtovníctva, obchodu, realít, administratívy, marketingu
- otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšenie, prípadne na riešenie vzniknutých situácií
- firemný mobil, počítač na prácu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovníctvo

Počet rokov praxe

2

- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- húževnatosť, chuť sa vzdelávať
- proaktívne myslenie
- proklientské vystupovanie

JKV REAL je dynamická celoslovenská realitná spoločnosť, ktorá pomáha plniť sny svojich klientov a vždy hľadá pre nich tú najsprávnejšiu a najefektívnejšiu cestu. Korektné vzťahy a neustále budovanie nadštandardných vzťahov patria medzi hlavné piliere spoločnosti. Ponúka pružný spôsob obchodovania, rýchle a spoľahlivé jednanie, komplexný servis vrátane právnických otázok spojených s kúpou, predajom, či prenájmom nehnuteľností. Spoločnosť JKV REAL Vám s radosťou pomôže so všetkým, čo súvisí so svetom realít. Okrem toho Vám profesionálny tím, ktorý sa pravidelne zdokonaľuje a vzdeláva, ochotne poradí aj v prípade riešenia finančných záležitostí týkajúcich sa realít. Spoločnosť uprednostňuje osobný kontakt, ale v rámci svojich inovácií ponúka aj moderný on-line spôsob komunikácie s klientmi, ktorý zabezpečí bezproblémový chod v každom období. Výhodou je, že sme s klientom v neustálom kontakte a klient nemusí mať žiadny strach alebo obavy, že mu nebude venovaná príslušná pozornosť. Individuálny prístup, priateľské, profesionálne vystupovanie, moderné technológie, služby na kľúč a seriózne riešenie vzniknutých situácií, sú súčasťou našej zodpovednej a spoľahlivej spoločnosti. Vyskúšajte a presvedčte sa o našich službách aj Vy a to v mnohých pobočkách na Slovensku.
Váš cieľ je naša výzva. Nepoznáme slovné spojenie NEDÁ SA, cieľom našej spoločnosti je zdolať každú výzvu. Sme tu s radosťou pre Vás :-)
ID: 4083445  Megjelentetés dátuma: 18.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac