Čašníčka Taliansko

JK Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Taliansko
Termín nástupu
15.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacPlat 1900€ Netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme čašníčku do hotela Glieshof v 39024 Mals-Vinschgau-Südtirol v Taliansku na sezonnu prácu od 15.06.2021-26.10.2021, zimná sezonna od decembra do apríla.

-Nástup 15.06.2021
-pracovná doba 6 dní v týždni max. 9 hodín denne-, raňajkový , obedný a večerný servis podľa rozpisu služieb, príprava drinkov v bare
-plat 1900€ Netto za mesiac
-ubytovanie a strava zdrama v jednolôžkovej izbe so sprchou a WC

-Požiadavky na zamestnanca:
-Nemecký jazyk na úrovni B2-C1, Taliansky jazyk na úrovni A1-A2
-je potrebné si priniesť čierne nohavice a bielu blúzku
-tímová spolupráca, presnosť, čistota a priateľskosť

Hradené ubytovanie a strava.

V prípade záujmu je potrebné zaslať životopis s fotografiou v Nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

5* Hotel s tradíciou a dlhodobým pôsobením na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník/čašníčka

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

Samostatnosť, spoľahlivosť,čistota, tímova spolupráca,empatia

Pracuj a Užívaj EU s.r.o., je dynamická personálna a konzultačná spoločnosť. Každý deň sme v kontakte s našimi klientmi i kandidátmi a poskytujeme im služby profesionálnej kvality a úrovne.
ID: 4070421  Megjelentetés dátuma: 28.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac