Projektant rodinných domov, výrobných a montážnych výkresov

JK Slovakia NÍZKOENERGETICKÉ MONTOVANÉ STAVBY, s.r.o.

Miesto práce
Lipany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu projektanta pre kreslenie projektov rodinných domov pre účely vydania stavebného povolenia, ako aj tvorbu výrobnej a montážnej dokumentácie montovaných drevostavieb, tvorba podkladov pre CNC

Flexibilita pracovného času, dobrý zamestnanecký kolektív a pracovné prostredie, školenia, stabilná firma, možný homeoffice po zaškolení na firme (3-6 mesiacov)

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte prosím na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, projekcia

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
ArchiCAD - Základy
SEMA - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, osobnostný rast, technické myslenie

Projektovanie, výroba a montáž nízkoenergetických ekologických montovaných drevodomov a drevostavieb. Spoločnosť sa zaoberá aj výstavbou a rekonštrukciou pozemných stavieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3641409  Megjelentetés dátuma: 27.4.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac