Špecialista riadenia kvality výrobkov a systémov manažérstva kvality

JK Management, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• udržiavanie systému bezpečnosti a kvality v zmysle noriem ISO 9001 a BRC na všetkých prevádzkach
• tvorbu a aktualizáciu dokumentácie systému manažérstva kvality a bezpečnosti potravín vrátane plánov analýzy rizík a rozhodujúcich kontrolných bodov (HACCP)
• vykonávanie interných auditov vo všetkých prevádzkach
• spoluprácu s externými organizáciami vo veciach bezpečnosti a kvality potravín
• kontroly Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy (RVPS) a Regionálneho úradu verejného zdravotníctva ( RÚVZ) + príprava potrebnej dokumentácie
• príprava kompletnej dokumentácie k schvaľovaniu prevádzok a komunikácia s kontrolnými orgánmi
• priebeh auditov druhou a treťou stranou (dodávateľské audity, audity akreditovanou spoločnosťou)
• sledovanie novelizácií legislatívnych a technických noriem
• vykonávanie vstupných školení a súvisiacich školení v súvislosti so systémom manažérstva kvality a bezpečnosti potravín
• vykonávanie pravidelných inšpekcií prevádzok (kontrola a verifikácia vedenia záznamov, kontrola dodržiavania hygieny a sanitácie, kontrola dodržiavania pracovných postupov v súlade s HACCP)
• evidenciu a vyhodnocovanie nápravných a preventívnych opatrení (NPO) na všetkých prevádzkach
• správa obalov – kontrola a schvaľovanie textov etikiet (obchodný tovar a výrobky)
• riešenie podnetov a sťažností a spracovanie vyhodnotení ( vedenie porady kvality )
• plnenie súvisiacich úloh podľa pokynov nadriadeného
• podávanie informácií vedeniu spoločnosti o pôsobení systému bezpečnosti a kvality, ktoré sú podkladom na preskúmanie manažmentom a zlepšovanie systému bezpečnosti a kvality potravín

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Žilinská firma pracujúca v potravinárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinársky odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa so zameraním na potravinársky priemysel
- orientácia v norme ISO, BRC, HACCP
- skúsenosti v potravinárskom priemysle vítaná
- znalosť problematiky vítaná
- schopnosť prinášať a implementovať nové nápady, inovácie

Spoločnosť JK Management zabezpečuje široké portfólio služieb a činností v rôznych oblastiach pre slovenských ako aj pre zahraničných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4033537  Megjelentetés dátuma: 15.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac