Pracovník údržby a opravy el. rozvodov a zariadení

JK Management, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
764 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Oprava a údržba elektroinštalačných rozvodov
2. Oprava, údržba a montáž elektronických a silových častí strojov
3. Elektroinštalačné a elektromontážne práce a s tým spojené administratívne práce

- motivačný a dochádzkový bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba medených rúrok do klimatizácii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Výhodou je ak uchádzač vlastní - Osvedčenie o odbornej spôsobilosti pre činnosť na elektrickom zariadení - § 23 - elektrotechnik na riadenie činnosti alebo riadenie prevádzky
na elektrické zariadenia do 1000 V a bleskozvody .
- Ak uchádzač nevlastní uvedené Osvedčenie, dôležité je, aby bol vyučený elektrikár, mal záujem pracovať v uvedenom odbore. Postupom času by sme ho zaradili na školenie, aby získal uvedené osvedčenie.

Spoločnosť JK Management zabezpečuje široké portfólio služieb a činností v rôznych oblastiach pre slovenských ako aj pre zahraničných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3913419  Megjelentetés dátuma: 19.5.2020  Alapbér (bruttó): 764 EUR/mesiac