Vodič VZV

JIT Quality s.r.o.

Miesto práce
Madunice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v sklade (potravinársky priemysel)
- práca na živnosť
- kontrola dodaného materiálu a jeho zaskladnenie
- príjem, kontrola a balenie výrobkov z výroby, uskladnenie
- práca v dvojzmennej prevádzke v 8 hod.zmenách (počas víkendov a nočných sa nepracuje)
- nutná prax na VZV

- príspevok na cestovanie (0,10 eur na 1km) v prípade používania vlastného auta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- preukaz VZV
- prax s prácou na vysokozdvižnom vozíku
- samostatný a zodpovedný prístup

Máš rád výzvy? Chceš pracovať pre mladý a dynamický tím? Zaujala ťa ponuka? Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis! Sme spoločnosť poskytujúca profesionálne služby v oblasti kontroly kvality a inžinierskej podpory pre automobilový priemysel a subdodávateľov automobilových závodov. JIT QUALITY s.r.o., zabezpečuje bezproblémový plynulý priebeh výrobného procesu. Precíznosť, presnosť, flexibilita a odbornosť sú naše silné stránky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3966216  Megjelentetés dátuma: 10.9.2020  Alapbér (bruttó): 8 EUR/hod.