Можливість для людей з України

Opatrovateľ/ka

JESEŇ ŽIVOTA, n.o.

Miesto práce
Tatranská 189, Veľká Lomnica
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 200 EUR/mesiacV zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Centrum sociálnych služieb JESEŇ ŽIVOTA n. o., pod Vysokými Tatrami vo Veľkej Lomnici hľadá do svojho kolektívu kreatívnu a samostatnú pracovnú silu na pozíciu opatrovateľ/opatrovateľka s chuťou pomáhať a starať sa o PSS.

Práca opatrovateľa/opatrovateľky pozostáva z:

◾ nepretržitá starostlivosť o prijímateľov sociálnych služieb (24 hodinová prevádzka),
◾ vykonávanie všetkých opatrovateľských úkonov vrátane kompletnej hygieny klientov,
◾ vedenie písomnej dokumentácie v súvislosti s výkonom práce,
◾ podieľanie sa na vytváraní bezpečného a hygienicky vhodného prostredia,
◾ dvojzmenný pracovný režim s nočnou prácou,
◾ spolupráca s nadriadenými pracovníkmi,
◾ prihliadanie na individuálne potreby klienta, aktivizovanie klienta podľa jeho schopností a možností.

Ak máte obavy, že neviete/neovládate všetko, nevadí, u nás dostanete dostatok priestoru na nadobudnutie potrebných zdatností.

V našom Centre sociálnych služieb JESEŇ ŽIVOTA, n. o., máte možnosť nadobudnúť neoceniteľné skúsenosti a prax.

V nadštandardnej rezidencii pre seniorov Vás bude čakať:

◾ podpora osobného rastu prostredníctvom školení a seminárov
◾ osobný príplatok po uplynutí skúšobnej doby
◾ zamestnanecké stravovanie
◾ parkovanie v areáli chránenom kamerovým systémom

Ak budete úspešný na svojej ceste v našej organizácií máte možnosť kariérneho rastu.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na doleuvedený email.

Na pohovor budú prizvaní iba vybraní uchádzači, spĺňajúci požadované kritériá.

Zaslaním životopisu dávate súhlas organizácii so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie/ Zákon č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení/.

Ďakujeme vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V našej organizácií kladieme dôraz na určité atribúty, ktorými sú:

◾ certifikát o ukončení opatrovateľského kurzu 220 hodín,
◾ príjemné vystupovanie ,
◾ pracovitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť,
◾ samostatnosť, flexibilita,
◾ tímový prístup,
◾ snaha vzdelávať sa.

JESEŇ ŽIVOTA, n. o. je neštátne zariadenie pre seniorov, ktoré prináša na Slovensko vyšší štandard sociálnych služieb v Centre sociálnych služieb. Seniorská rezidencia je určená tým, ktorí chcú žiť plnohodnotný a aktívny život i v seniorskom veku.

Je rozumným a vhodným riešením ako zabezpečiť naozaj kvalitnú a zodpovedajúcu starostlivosť a komfort pre ľudí v seniorskom veku.

JESEŇ ŽIVOTA, n. o., spĺňa kritéria najvyšších životných štandardov z hľadiska opatrovateľskej a ošetrovateľskej starostlivosti, ale aj z hľadiska komfortu bývania, ktoré u nás prijímatelia sociálnych služieb určite ocenia.

Komplexnú 24 hodinovú opatrovateľskú a ošetrovateľskú starostlivosť vykonáva v našom zariadení odborný personál, ktorý je certifikovaní a zaručuje tú najlepšiu starostlivosť pre prijímateľov sociálnych služieb.

Naši prijímatelia sociálnych služieb majú podávanú denne pestrú a vyváženú stravu, ktorú ocenia, keďže strava tvorí neodmysliteľnú zložku ich pevného zdravia.

Toto všetko Vám ponúka JESEŇ ŽIVOTA, n. o.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3907165  Megjelentetés dátuma: 18.3.2024  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac