Obchodný zástupca (Hunter) pre stredné a východné Slovensko

Jens & Litwak, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacfinálna úroveň mzdy závisí od seniority kandidáta mzda sa delí na fix a bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nadnárodnú úspešnú spoločnosť hľadáme proaktívneho huntera, ktorý bude vyhľadávať aktívne príležitosti na trhu pre efektívne riadenie vozového parku firiem.

Náplňou práce bude:
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a udržiavanie vzťahov so zákazníkmi (B2B)
- budovanie databázy
- vyjednávanie obchodných podmienok
- tvorba obchodnej stratégie v spolupráci s nadriadeným
- reporting, administratíva

Pracovné podmienky ako štandard auto, mobil a PC/notebook.

- auto
- príspevok na stravu nad rámec zákona, hradený zamestnávateľom v plnej výške
- dovolenka nad rámec zákona
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- 13.plat a podiel na hospodárskom výsledku spoločnosti
- cafeteria systém

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

riešenia v oblasti sociálnej politiky a motivácie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- proaktívny prístup
- obchodník telom aj dušou
- komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- skúsenosť s predajom v B2B segmente

Pomáhame kandidátom prezentovať sa. Pomáhame im vidieť veci inak, pri posudzovaní konkrétnej pozície získať inú perspektívu. Ukazujeme skryté možnosti.
Pomáhame spoločnostiam identifikovať, nájsť a osloviť top kandidátov na trhu. CV nie je všetko, za každým profilom je príbeh, ktorý odkrývame. Vnímame klientovu kultúru. Spájame.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Jens & Litwak
Sliačska 1/D
831 03 Bratislava
ID: 3895976  Megjelentetés dátuma: 20.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac