IT manager (Security a Aplikácie)

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
3 500 EUR/mesiacKonečná hodnota mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámerom tejto pozície je zabezpečiť riadenie a koordinovať aktivity súvisiace s komplexným zastrešením oblasti informačnej bezpečnosti a aplikačného portfólia spoločnosti.

Budete súčasťou teamu reportujúcemu priamo Generánemu riaditeľovi (3 oddelenia - aplikácie a bezpečnosť, prevádzkové služby, sieťové služby).
Segment sú Utility, solídna, úspešná spoločnosť., medzinárodný presah.

Základnými zodpovednosťami budú:
- Tvorba návrhov a koncepcií rozvoja bezpečnosti informačných systémov
- Plánovanie a implementácia nástrojov na ochranu pred kybernetickými incidentmi
- Komunikácia s dodávateľmi technológií a služieb
- Zodpovednosť za informačnú bezpečnosť v rámci skupiny a spolupráca pri riešení mimoriadnych situácií
- Spolupráca s biznisom a proaktívna podpora pri riešení požiadaviek na aplikácie
- Podpora a poradenstvo v riešení návrhu dizajnu nových funkcionalít centrálne spravovaných IT systémov a aplikácii po biznis, ako aj technickej stránke
- Plánovanie rozpočtu a jeho monitoring
- Vedenie teamu (5 FTE)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Skladovanie energie a obnoviteľné zdroje

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- Potrebné sú skúsenosti s auditom IT, riadením rizika, DR, BCP a krízové riadenie
- Dobrá znalosť informačnej bezpečnosti na úrovni riadenia bezpečnosti, ale aj na technickej úrovni
- Orientácia v oblasti šifrovania a PKI
- Znalosť štandardných protokolov TCP/IP
- Windows Server – zabezpečenie
- Prehľad v legislatíve a bezpečnostných štandardoch, hlavne ZoKB, IEC 62443 / ISO 27K / NIST SP 800-53, Cyber Awareness, OWASP, S SDLC
- Skúsenosti s monitoringom bezpečnosti a bezpečnostnými technológiami (SIEM, DLP, IDS/IPS)
- Certifikácie CISA/CISM/CISSP sú veľkou výhodou

Nevyhnutné sú schopnosť koncepčného a strategického myslenia, schopnosť školiť pracovníkov, iniciovať a realizovať a koordinovať projekty.

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3848032  Megjelentetés dátuma: 9.5.2022  Alapbér (bruttó): 3 500 EUR/mesiac