Softvérový konzultant v oblasti miezd a personalistiky

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Od 1300 Eur. V tomto prípade nemáme jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Boli ste už niekedy pri implementácii mzdového softvéru?
Máte v malíčku mzdy a personalistiku?
Chceli by ste sa stať konzultantom pre Vaše kolegyne (mzdárky) prevažne na západnom Slovensku - podľa Vášho konkrétneho miesta bydliska?

Náplňou práce bude:
- spolupráca pri implementácii HR softvéru u klienta pod odborným vedením tímu
- analýza a návrh implementácie alebo optimalizácie podnikových procesov v oblasti HR (personalistiky a mzdy)
- sledovanie legislatívy, metodík a trendov v oblasti
- konzultácie a podpora pre zákazníkov
- ochota cestovať - vykonávať práca u zákazníka

Miesto výkonu práce je: Bratislava alebo Banská Bystrica alebo Trenčín alebo Nitra alebo Detva alebo Žilina alebo Košice, s častým cestovaním v rámci daného regiónu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

IT riešenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert

Vodičský preukaz

B

- skúsenosť so spracovaním miezd v slovenských softvéroch napr. softip, olymp, pohoda
- výborná znalosť legislatívy v oblasti spracovania miezd a personalistiky ako aj v oblasti ochrany osobných údajov
- analytické myslenie
- vysoká miera samostatnosti a flexibility

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3781519  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1300 Eur. V tomto prípade nemáme jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.