District Sales Manager

Jens&Litwak CZ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 2200 € brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme regionálneho/oblastného obchodného manažéra, ktorý má skúsenosť s vedením tímu (obchodní zástupcovia), koučovaním, plnením obchodných cieľov.

Vašou úlohou bude stabilizácia obchodného tímu cez 4 krajiny (SK, CZ, PL, AT) v teréne, motivovať a viesť tím k efektívnemu plneniu cieľov - oblasť cestovného ruchu, zlepšovanie poskytovaných služieb.

Miesto výkonu práce je Bratislava, pozícia je spojená s častým cestovaním v regiónoch a okolitých krajinách.

- pridelené služobné auto
- množstvo benefitov, zliav na interné produkty v oblasti cestovného ruchu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Našim klientom je prevádzkovateľ turistických služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- ovládanie cudzích jazykov tak, aby bolo možné dohovoriť sa na úrovni s kolegami aj v PL, AT (anglicky aktívne alebo poľsky a anglicky aktívne alebo poľsky a nemecky aktívne)
- skúsenosť na obdobnej pozícií aspoň 3 roky podmienkou
- tímový duch
- ochota často cestovať
- dôležitá je ľudskosť, rešpekt, schopnosť koučovať tím 10 obchodných reprezentantov
- strategické myslenie, prozákaznícky prístup
- obchodník telom a dušou

Jens and Litwak CZ is a Full Service Human Capital Consultancy offering Recruitment, Executive Search, Project based Staffing, and Recruitment Outsourcing.

We are connecting skilled and experienced professionals and talents with companies and projects. Thanks to long term business experience we can target such needs and understand the necessary skill sets. Both, our customers and candidates can relay on personalized approach.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3715458  Megjelentetés dátuma: 12.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 2200 € brutto pri plnom úväzku.