Hľadám pokladníčku so vzťahom k dobrému jedlu

Jellyfish s. r. o.

Miesto práce
Malý trh, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
20.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
6 Eur netto / 1 hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám šikovnú ženu, ktorá má rada dobré jedlo, nebojí sa práce s peniazmi, znesie zdravú dávku stresu a vie sa usmiať a pozdraviť každého hosťa. Náplňou práce je vítanie hostí, príjmanie objednávok, práca s registračnou pokladňou a drobné pomocné práce v kuchyni (nakrájať chlieb, citróny a pod).
Práca na Dohodu o vykonaní práce alebo živnosť, 4 dni v týždni (pondelok až štvrtok, v piatky máme zatvorené), 5 hodín denne, od 10:00 do 15:00. Pracovisko je v Bratislave, v blízkosti Autobusovej stanice Mlynské Nivy. Počiatočná mzda 6 Eur v čistom/1 hodina. Ak by ste chceli dlhší uväzok, je to možné. Teším sa na vaše CV aj s fotkou, posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- skúsenosti s prácou s registračnou pokladňou sú výhodou
- ste zodpovedná
- radi komunikujete s ľuďmi
- ste nefajčiarka
- dorozumiete sa v angličtine
- pred nástupom je potrebné si vybaviť zdravotný preukaz na prácu s potravinami

Varím SVETOVÉ polievky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3362189  Megjelentetés dátuma: 23.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 6 Eur netto / 1 hodina