Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Lektor/Lektorka anglického jazyka

Jazyková škola GO, s.r.o.

Miesto práce
Pribinova 375/11, Hlohovec
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kandidát bude zodpovedný za prezenčnú aj online výučbu skupinových alebo individuálnych kurzov anglického jazyka rozličných úrovní a vekových kategórií v priestoroch našej súkromnej jazykovej školy v Hlohovci.

- flexibilný pracovný čas,
- garancia väčšieho množstva hodín v jeden učebný deň (práca vhodná aj pre dochádzajúcich),
- možnosť práce na 1 až viac dní v týždni podľa možností a ochoty kandidáta,
- práca v priateľskom kolektíve,
- práca v príjemnom prostredí v centre mesta,
- kompletné zaškolenie do celého učebného systému,
- poskytnutie školských učebných materiálov, kandidát si prácu nemusí nosiť domov ani si zabezpečovať vlastné materiály,
- priebežné spoločné školenia zamerané na metodiku výučby (ak je to potrebné), na ktorých kandidát získa ešte väčšie sebavedomie a možnosť využiť novonadobudnuté poznatky v praxi,
- vedľa školy sa nachádza útulná kaviareň, kde si môžu lektori posedieť počas prestávky, potraviny, reštaurácia, rýchle občerstvenie,
- vlaková a autobusová stanica asi 10 minút chôdze od jazykovej školy, pravidelné spoje, autobusové zastávky 5 minút chôdze,
- uvoľnená a priateľská atmosféra, pitný režim zabezpečený počas celého dňa, vlastná knižnica učebných materiálov, WiFi pripojenie, tlačiareň/kopírka/skener, kompletné kancelárske vybavenie, možnosť prípravy na vyučovanie priamo v priestoroch školy.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľstvo anglického jazyka/prekladateľstvo a tlmočníctvo; prípadne medzinárodný anglický certifikát úrovne C1-C2

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

JAZYKOVÁ ŠKOLA GO - objavte svoje anglické JA.
Sme súkromná jazyková škola, ktorá začala prevádzkovať svoju činnosť v roku 2013. Poskytujeme skupinové a individuálne kurzy anglického jazyka pre širokú verejnosť i firmy. Našu klientelu tvoria študenti rozličných jazykových úrovní a vekových kategórií. Považujeme sa za malú školu s rodinnou atmosférou, v ktorej s našimi študentmi udržiavame blízky a priateľský vzťah, a preto hľadáme kandidáta, ktorý okrem kvalifikácie a vysokej znalosti anglického jazyka vie ponúknuť aj srdce a cit pre prácu s ľuďmi a je ochotný aj v pozícii lektora neustále pracovať na svojom jazykovom rozvoji. Presne tak, ako to robíme aj my už od samého vzniku našej inštitúcie. Neváhajte a pošlite si svoj životopis ešte dnes! Určite sa v tejto práci nájdete a spoznáte úžasných ľudí - nebudete ľutovať. ;) Možno hľadáme práve vás!
ID: 3752901  Megjelentetés dátuma: 17.9.2023  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.