Koordinátor realizačných projektov

Javorovci s.r.o.

Miesto práce
obec Rišňovce (HQ), Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho záhradného tímu hľadáme posilu pre manažovanie portfólia klientov:
-koordinácia plánovaných a prebiehajúcich projektov
-manažovanie portfólia klientov, udržovanie klientských vzťahov
-príprava projektových rozpočtov, sledovanie rentability
-komunikácia s architektmi a realizačnými tímamy
-podpora pri propagačných aktivitách firmy

-práca v príjemnom prostredí a súdržnom kolektíve
-perspektíva dlhodobej spolupráce a profesného rastu
-tvorivá, rôznorodá a dynamická práca
-flexibilná pracovná doba
-firemné auto a telefón

Táto práca je pre odvážnych ľudí, ktorých neuspokojujú štandardné 9-to-5 joby. Chcú vytvárať hodnotné veci, zanechávať stopu, neboja sa výziev a vždy hľadia dopredu ...chceme počuť váš príbeh, príďte nám ho povedať osobne :-)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-pozitívny vzťah k prírode a práci vonku
-danosť pracovať s ľuďmi, príjemné vystupovanie, pro-klientský prístup
-schopnosť efektívne a profesionálne komunikovať, organizačná zdatnosť
-logické myslienie, základná orientácia v správe financií a technických otázkach
-zodpovednosť, zmysel pre poriadok, systematický prístup k práci
-pozitívne osobnostné nastavenie, ochota, úsmev

Sme rodinná záhradnícka firma, férová, slušná, spoľahlivá. Ctíme tradičné hodnoty a dobré vzťahy. Navrhujeme a realizujeme záhrady na západe Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3282618  Megjelentetés dátuma: 10.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou